Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Članovi Kickboxing kluba Krapina, natjecali su se na Međunarodnom kickboxing turniru “Bosnia and Herzegovina Open 2017” u Bihaću gdje je ukupno sudjelovalo 428 natjecatelja iz pet država u point fightingu, light contactu i kick lightu. Natjecatelji iz Krapine natjecali su se u disciplini point fighting. Borna Topolovec u kategoriji dječaka do 28 kilograma osvojio je prvo mjesto, dok je u kategoriji mlađih kadeta do 25 kilograma osvojio drugo mjesto. Antonela Cesarec u kategoriji mlađih kadetkinja do 37 kilograma nakon tri pobjede osvojila je prvo mjesto, dok je u kategoriji do 42 kilograma, nakon dvije pobjede izgubila u finalu i osvojila drugo mjesto. U Bihać su putovali i seniori Ivan Kralj do 69 kg i Robert Cesarec do 79 kg kojima je to bio prvi nastup izvan Hrvatske i obojica su osvojili drugo mjesto.