Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

U petak, 26. svibnja 2017. godine, članice i članovi TK Maraton Krapina sudjelovali su na 56. “Noćnoj utrci Grada Samobora” na 5 i 10 km.
Prvo se održala utrka na 5 km na kojoj je nastupila Helena Krstić i u cilj dotrčala u vremenu od 26 minuta i 17 sekundi te zauzela odlično 12. mjesto u ženskoj konkurenciji!
Na 10 km natjecale su se dvije članice TK Maraton Krapina, te je Ana Gorup-Hršak dotrčala u cilj u vremenu od 57 minuta i 33 sekunde, zauzela 76. mjesto i napravila svoj najbolji rezultat na 10 km, a Tajana Vdović u cilj je stigla u vremenu od 1 sat, 3 minute i 52 sekunde te osvojila 110. mjesto u konkurenciji žena.
U muškoj konkurenciji nastupila su 4 člana TK Maraton Krapina, a prvi od njih u cilj je dotrčao Miljenko Hršak u vremenu od 41 minutu i 32 sekunde te zauzeo 33. mjesto. Nakon njega u cilj je dotrčao Romano Krstić u vremenu od 46 minuta i 53 sekunde te zauzeo 80. mjesto, dok je Nikola Korolija dotrčao u cilj u vremenu od 47 minuta i 23 sekunde, te zauzeo 86. mjesto. U cilj je dotrčao i Miljenko Hmelina koji je svoju utrku od 10 km završio u vremenu od 53 minute i 37 sekundi i zauzeo 160. mjesto u muškoj konkurenciji.